• تاریخ: آذر ۷, ۱۳۹۴
  • شناسه خبر: 14

درباره ما

در عصر کنونی همزمان با تغییر مدل های ارتباطی و ضرورت بهره گیری از شیوه های نوین اطلاع رسانی و در راستای پاسخگویی به نیاز اقشار مختلف جامعه اهمیت حضور پر رنگ در فضای مجازی دو چندا ن می شود.

پایگاه خبری – تحلیلی ایجرود خبر، با هدف یاری به جریان اطلاع رسانی آزاد، در سال ۱۳۹۴ در دنیای وب متولد شد. این وب سایت کاملا از داخل مرزهای ایران و با رعایت قوانین و مقررات نظام جمهوری اسلامی ایران اداره می شود.

ایجرود خبر ارگان هیچ حزب و جناح سیاسی نبوده، هرچند که در جریان مسایل سیاسی روز ایران، فعالانه حضور رسانه ای خواهد داشت.

این پایگاه با حفظ نگاه ویژه خود به مسایل کلان سیاسی، اجتماعی و فرهنگی، ضمن پرهیز از درگیری های کم فایده رسانه ای، آماده است تا با درج تحلیل ها و مقالات صاحب نظران و فرهیختگان، محمل مناسبی برای تضارب آرا و اندیشه ها و ارائه آن به عموم مردم فراهم آورد.

صداقت و سرعت در ارائه اخبار و انصاف در نگارش و انتشار تحلیل ها و مقالات سر لوحه پایگاه خبری – تحلیلی ایجرود خبراست.

هرچند که تا کنون قانون مدون و دقیقی برای وب سایت های خبری در ایران تدوین نشده، اما گرداننده پایگاه خبری – ایجرود خبررعایت تمام قوانین حقوقی مربوط به مطبوعات ایران را بر خود فرض دانسته و علاوه بر رعایت قانون، تلاش خواهند کرد از محدوده اخلاق حرفه ای ژورنالیستی خارج نشوند.

پرهیز از انتشار اخبار غیرواقعی، دوری از درشت نمایی های مغرضانه، اجتناب از توهین و تهمت، ذکر منابع خبری (در صورت نقل یا ترجمه) و درج جوابیه ها از جمله این موارد است.

پایگاه خبری – ایجرود خبرپیشاپیش از راهنمایی ها و نقدهای مخاطبان و به خصوص همکاران گرامی در جهت رفع نقایص فنی و محتوایی و ارتقای کیفی این پایگاه خبری، تحلیلی استقبال می کند.

باتشکر مدیر مسئول پایگاه خبری – تحلیلی ایجرود خبر

ایجرود خبر

علاقمند به خبرنگاری می توانند با ارسال مشخصات خود، پس از تایید، خبرنگار افتخاری ما شوند.