• تاریخ: اردیبهشت ۱۳, ۱۳۹۵
 • شناسه خبر: 1078

۵۰ معلم برتر ایجرود؛تجلیل می شوند

رئیس آموزش و پرورش ایجرود با بیان اینکه قطعا پاس داشت معلم صرفا نباید محدود به روز و هفته معلم باشد،گفت: ۵۰ نفر از معلمان برتر ایجرود تجلیل می شوند. داود بهرامی«رئیس آموزش و پرورش ایجرود» در گفت و گو با خبرنگار ایجرود خب ...

رئیس آموزش و پرورش ایجرود با بیان اینکه قطعا پاس داشت معلم صرفا نباید محدود به روز و هفته معلم باشد،گفت: ۵۰ نفر از معلمان برتر ایجرود تجلیل می شوند.

داود بهرامی«رئیس آموزش و پرورش ایجرود» در گفت و گو با خبرنگار ایجرود خبر با بیان اینکه معلمی یعنی عاشقانه سوختن و ساختن، اظهار داشت: از مهم ترین برنامه های ستاد بزرگداشت مقام معلم می توان به دیدار جمعی از فرهنگیان با امام جمعه محترم شهرستان کتابت قرآن کریم توسط جمعی از فرهنگیان خوشنویس اجرای کاروان سپاس برگزاری همایش سپاس معلم با حضور تمامی معلمان در سالن اجتماعات مجموعه تفریحی، توریستی سد گلابر برگزاری مسابقات فرهنگی هنری من جمله مسابقه بهترین خاطره من ویژه همکاران محترم مقاله نویسی پیرامون موضوع حکمت مطهر برگزاری مسابقات فرهنگی ورزشی در رشته های متعدد برای معلمان شاغل در شهرستان که در طول هفته معلم اجرا می شود.

IMG_1059

وی با اشاره به اینکه قطعا پاس داشت معلم صرفا نباید محدود به روز و هفته معلم باشد، افزود: بایستی نگرش تکریم و تجلیل از معلم و استادان بعنوان تربیت کننده نیروی انسانی متخصص جامعه که در قرن ۲۱ بعنوان ثروت فنا ناپذیر محسوب می شود برای تمامی ایام و روزها ترویج نمائیم.

بهرامی با بیان اینکه جایگاه معلم و آموزگار در جامعه ای که علم و دانایی منادی آن می باشد بی بدیل است، ادامه داد: اگر این رویکرد و دیدگاه در جامعه ای حاکم باشد قطعا راه سعادت و پیشرفت را خواهد پیمود.

رئیس آموزش و پرورش ایجرود با اشاره به اینکه در شهرستان ایجرود تعداد ۵۴۰۰ نفر دانش آموز در ۱۱۴ آموزشگاه مشغول تحصیل هستند، تصریح کرد: ۵۸۰ نفر همکار فرهنگی زحمت انجام مسئولیت تعلیم و تربیت را در سطح شهرستان عهده دار می باشند.

وی با بیان اینکه دقیقا یاد دارم در سال سوم ابتدائی یک خانم معلمی بنام خانم نوری معلم بنده بود که اگر در قید حیات هستند خدا حفظشان کند برای اولین بار از دست خط اینجانب در سر کلاس تمجید نمودند، بیان کرد: ایشان لذت بخش ترین و ماندگار ترین خاطره را در آن روز برای من رقم زدندو در کلاس چهارم متوسطه در دبیرستان دکتر علی شریعتی نیز نظم ودقت، صداقت، خوشرویی و وجدان کاری مرحوم امیر مقدم دبیر درس انگلیسی، بنده را به شغل معلمی علاقه مند کرد.

بهرامی با بیان اینکه از زحمات تمامی معلمین و همکاران محترم نهایت تشکر و قدرانی را دارم که علی رغم مشکلات و تنگناهای متعدد، صادقانه و خالصانه مشغول انجام مسئولیت های محوله می باشند، افزود: از تمامی همکاران استدعا دارم که همیشه خود را ملزم و موظف بدانیم که دانش و معلومات علمی خود را همیشه به روز نمائیم و سعی کنیم در این عصر انفجار اطلاعات در عرصه علم و دانش چند قدم جلوتر از دانش آموزان حرکت نمائیم تا بتوانیم رسالت و مسئولیت تعلیم و تربیت را به نحو احسن انجام نمائیم.

انتهای پیام/

 

 

 

 

 

 

 

 

 • somaye - اردیبهشت ۱۴, ۱۳۹۵ در ۸:۳۶ ق.ظ

  صدا کن مرا
  صدای تو خوب است
  صدای تو سبزینه آن گیاه عجیبی است
  که در انتهای صمیمیت حزن میروید…

  • Lois - مهر ۲۸, ۱۳۹۵ در ۸:۱۸ ب.ظ

   I found just what I was needed, and it was enetitarning!

 • Tess - مهر ۲۸, ۱۳۹۵ در ۹:۱۴ ب.ظ

  That takes us up to the next level. Great pogtsni.

 • JimmiXzSq - اردیبهشت ۲۹, ۱۳۹۶ در ۷:۵۰ ق.ظ

  z2bKSe http://www.LnAJ7K8QSpkiStk3sLL0hQP6MO2wQ8gO.com

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست