• تاریخ: اردیبهشت ۳۱, ۱۳۹۵
  • شناسه خبر: 1165

اسلام دشمن طاغوت اعظم است/ نماینده مردم باید وام دار مردم باشد

امام جمعه موقت ایجرود با بیان اینکه آمریکا طاغوت اعظم و شیطان اکبراست،گفت: قدرتهای طاغوتی عالم از اسلام و جامعه‌ی مسلمان واهمه دارند چرا که می دانند اسلام با طمع و ظلم آنها مخالف است. به گزارش ایجرود خبر، حجت الاسلام نجم ...

امام جمعه موقت ایجرود با بیان اینکه آمریکا طاغوت اعظم و شیطان اکبراست،گفت: قدرتهای طاغوتی عالم از اسلام و جامعه‌ی مسلمان واهمه دارند چرا که می دانند اسلام با طمع و ظلم آنها مخالف است.

به گزارش ایجرود خبر، حجت الاسلام نجم الدین فتحی «امام جمعه موقت ایجرود» در خطبه های امروز نماز جمعه ایجرود با اشاره به منویات مقام معظم رهبری(مدظله العالی) در جمع قاریان و حافظان قرآن کریم، اظهار داشت: سیاست های مختلف استکبارجهانی سعی بر این دارد ملت های مسلمان را نسبت به هم بیگانه کند و آنها را در مقابل هم قرار بدهد اما ملت های مسلمان باید سعی کنند بیش از پیش اُنس خودشان را با یکدیگر بیشتر کنند.

وی با بیان اینکه قرآن محور مشترک و نعمت بزرگ الهی برای همه‌ی مسلمان هامی باشد، افزود: این جلسات قرآنی و مسابقات قرآنی فرصت اتحاد بیشتر مسلمانان را فراهم می کند.

حجت الاسلام فتحی با اشاره به اینکه امروز در دنیا دشمنان اسلام برای ضربه‌زدن به اسلام و مسلمانان ، هزینه های گزافی خرج میکنند،ادامه داد: قدرتهای طاغوتی عالم از اسلام واهمه دارند از جامعه‌ی مسلمان در هراس هستند چرا که می دانند اسلام با طمع و ظلم آنها مخالف است.

امام جمعه موقت ایجرود با اشاره به اینکه آمریکا طاغوت اعظم و شیطان اکبراست،تصریح کرد: متأسّفانه در دنیای اسلام کسانی هستند که به‌جای تمسّک به قرآن، تمسّک به طاغوت میکنند.

وی با بیان اینکه ملت ایران در مقابل زیاده ‌خواهی و زیاده ‌گویی آمریکا ایستاده است،بیان کرد: این نقطه‌ی اصلی اقتدار ملت ایران است.

حجت الاسلام فتحی با اشاره به اینکه دشمن از اسلام مقتدر و شجاع میترسد، ادامه داد: دشمن از جمهوری اسلامی به این جهت میترسد چون میداند که مواضع جمهوری اسلامی در دنیا مواضع اثرگذاری است.

امام جمعه موقت ایجرود با ابیان اینکه حضور گسترده ملت در انتخابات شکوه دیگری بر عزت و اقتدار ایران افزود، بیان کرد: نماینده مردم باید وام دار مردم باشد نه اینکه به فکر این باشد که چه کسی رئیس مجلس یا رئیس جمهور می شود.

وی با اشاره به یک خرداد روز بهره وری و بهینه سازی، تصریح کرد: اسراف کردن جزء گناهان کبیره است که با رعایت صحیح الگوی مصرف در زندگی اقتصاد مقاومتی عملی می شود.

خطیب موقت جمعه ایجرود با بیان اینکه سوم خرداد سالروز پیروزی فتح خرمشهر در عملیات بیت المقدس است، گفت: جان فشانی و از خود گذشتگی جوانان پاک و غیور وطن مرز ایران را تثبیت کرد.

انتهای پیام/

 

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست