• تاریخ: بهمن ۵, ۱۳۹۵
  • شناسه خبر: 2858

بدون مشکلات کارآفرینی بی معنا است/ ایجاد شغل پایدار برای ۷۰ نفر

کارآفرین موفق کشوری با بیان اینکه در سال 1384 نمایندگی مجاز ایران خودرو را با جدیت راه اندازی نموده و در حال حاضر حدودا هفتاد نیروی کاری فعال مشغول بکار هستند،گفت: در انجام کار اختصار، سرعت عمل و حرکت بسوی هدف بسیار مهم ...

داستان های زیادی را شنیده ایم درمورد کارآفرینان و مشکلاتی که آن ها بر سر راهشان داشتند، آن ها با خیزی بلند و عزمی راسخ از شکست ها را پلی برای موفقیت ساختند و هرگز اجازه ندادند تا کوچکترین شکستی مانع حرکت آنان به سوی هدفشان باشد.

امروز من با یکی از کارآفرینان موفق ایجرودی به گفت و گو نشستم تا گوشه ای از این عزم راسخ را برای شما عزیزان به تصویر بکشم.

محمد اسماعیل کاوه یکی از کارآفرینان موفق کشوری است که توانسته با پشت سر نهادن مشکلات و با توکل به خداوند متعال، با راه اندازی نمایندگی مجاز ایران خودرو برای چندین اشتغال ایجاد کند.

محمد اسماعیل کاوه «کارآفرین موفق کشوری» امروز در گفت و گو با خبرنگار ایجرود خبر، با بیان اینکه متولد روستای چسب از بخش ایجرود است، اظهار داشت: آغاز شروع به کار اینجانب اواخر سال ۱۳۶۲ بوده است.

وی با اشاره به اینکه فعالیت او در زمینه های شغلی متعدد بوده است، افزود: «من در زمینه های شغلی متعدد که عمده آن خدمات خودرویی بود فعالیت داشتم که کارم را بصورت حرفه ای و در سال ۱۳۸۴ نمایندگی مجاز ایران خودرو را راه اندازی نموده و فعالیت جدی خود را تا به امروز ادامه داده ام».

کارآفرین موفق کشوری با تاکید بر اینکه سرمایه اولیه هر فردی برای شروع کار در ابتدا اندیشه، انگیزه و مهمتر از همه کوشش و پشتکار آن فرد است، تصریح کرد: کوشش، تلاش مستمر و دعای خیر عامل اصلی موفقیت است.

*رونق فضای کسب و کار با تلاش و پشتکار به دست می آید

کاوه با تاکید بر اینکه در مبحث کار و پیشرفت مسلما مشکلات متعددی وجود دارد، اذعان کرد: اما به نظر بنده داشتن انگیزه و برنامه ریزی برای رسیدن به هدف، مشکلات موجود را هموار می کند.

وی خاطر نشان کرد: اگر عمری باقی باشد و خداوند متعال توفیق بدهد با توجه به شرایط موجود ایده های جدید راعملی می کنم.

کارآفرین موفق کشوری با بیان اینکه پیشرفت و موفقیت هر انسانی در گرو تلاش، کوشش و همت مستمر او است،ابراز کرد: ترس از مشکلات روشی برای بزرگ کردن مشکلات بوده و در مقابل ترس ایمان است که باعث می شود خودتان را باور و فاتح میدان شوید.

کاوه با تاکید بر اینکه کارآفرینی یعنی حل مشکلات و بدون مشکلات کارآفرینی معنا یی ندارد، افزود: در اغلب موارد موفقیت با جوهره صبر و شکیبایی حاصل می شود و خود صبر می تواند انسان را ارتقاء دهد چرا که با صبر کار توسعه پیدا می کند.

کارآفرین موفق کشوری با بیان اینکه در انجام کار اختصار، سرعت عمل و حرکت بسوی هدف بسیار مهم است، عنوان کرد: در مدت زمان کاری بنده تعداد زیادی بوده اند که در حال حاضر خودشان به شکر خدا مستقل شده اند و نیز در حال حاضر حدودا هفتاد نیروی کاری فعال مشغول بکار هستند.

کاوه با تاکید بر اینکه علی رغم فراز و نشیبهای موجود در بازار کار توصیه به درایت و نوآوری می شود تا اینکه ما را به سوی فضای کسب و کار مناسب و پررونق و جدید سوق دهد، گفت: اگر کسی برای رسیدن به هدفی که دارد جدی باشد و برای آن تلاش کند قطعا به موفقیت می رسد.

انتهای پیام/

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست