• تاریخ: اردیبهشت ۱, ۱۳۹۶
  • شناسه خبر: 3188

ضرورت تقویت بنیه اقتصادی کشور

امام جمعه ایجرود با بیان اینکه یکی از طراحی های اصلی دشمن را، استفاده از نقاط ضعف و مشکلات اقتصادی برای ضربه زدن به ملت ایران، است، گفت: تقویت بنیه اقتصادی کشور لازم و ضروری است. ...

به گزارش ایجرود خبر، حجت الاسلام محمد باقر مقدمی« امام جمعه ایجرود» در خطبه های امروز نماز جمعه ایجرود با اشاره به منویات رهبر معظم انقلاب اسلامی ایران در دیداربا فرماندهان و جمعی از یگانهای نیروهای چهارگانه ارتش به مناسبت روز ارتش و نیروی زمینی با رهبر معظم انقلاب اسلامی که نقش اقتدار، توانایی‌ها و انگیزه بالای ارتش در تأمین امنیت کشور، نیروهای نظامی را یکی از مؤلفه های تأمین امنیت است، اظهار داشت: اصلی ترین وظیفه مسئولان، پیگیری سیاستهای اقتصاد مقاومتی بویژه در بخش اشتغال و تولید و تلاش جدی برای حل مشکلات معیشتی مردم و همچنین ایستادگی در مقابل ابرقدرتها و نترسیدن از تشر آنها است.

وی با بیان اینکه باید مردم، مسئولان و نامزدها، انتخابات را قدر بدانند و زمینه یک انتخابات پرشور و شوق و با نشاط، سالم، با امنیت و گسترده را فراهم کنند، ادامه داد: نقش مهم نیروهای مسلح در تأمین امنیت حائز اهمیت است.

امام جمعه ایجرود با تاکید براینکه امنیت برای یک کشور بسیار مهم است، ادامه داد: هرچه نیروهای مسلح مقتدرتر و پرانگیزه تر باشند، این اقتدار حتی اگر با تحرک نظامی هم همراه نباشد، زمینه ساز ایجاد امنیت خواهد بود.
حجت الاسلام مقدمی با بیان اینکه یکی از طراحی های اصلی دشمن را، استفاده از نقاط ضعف و مشکلات اقتصادی برای ضربه زدن به ملت ایران، است، اضافه کرد: تقویت بنیه اقتصادی کشور لازم و ضروری است.

خطیب نماز جمعه ایجرود با اشاره به انواع توطئه ها از ابتدای پیروزی انقلاب اسلامی تاکنون، خاطرنشان کرد: اگر بنا بود جمهوری اسلامی و ملت ایران از قدرتها بترسد و در مقابل آنها عقب نشینی کند، اکنون دیگر هیچ اثر و نشانی از ایران و ایرانی باقی نمی ماند.

حجت الاسلام مقدمی با بیان اینکه دوم اردیبهشت ماه سالروز تاسیس نهاد مقدس سپاه پاسداران است، افزود: خدمت به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و پشتیبانی از ولایت فقیه از عملکرد قدرتمند این نهاد در این سال ها است.

وی با اشاره بهاینکه بنا به دستور امام خمینی (ره) در سال ۵۹ دستور بنیان سپاه پاسداران را صادر فرمودند، کسی تصور نمی کرد این نهاد مقدس خدمات بی شماری در راه فناوری نوین زمان معاصر را ارائه کند، ادامه داد: جان فشانی و عملکرد دلیرانه و صادقانه این نهاد نیز در ۸ سال دفاع مقدس بر کسی پوشیده نیست.

امام جمعه ایجرود، تاکید کرد: امروز با توجه به نیازهای کشور با مدیریت جهادی سپاه که در تمامی زمینه ها با نیت خالص و با دستور رهبر مقام معظم رهبری مشارکت سپاه با بهره گیری از تجارب گذشته در تمامی عرصه ها حرف برای گفتن دارد.

وی با اشاره به سالروز شهادت امام موسی کاظم (ع)، ادامه داد: این امام بزرگوار در ۲۰ سالگی به امامت رسید.

حجت الاسلام مقدمی تاکید کرد امام موسی کاظم (ع) لحظه ای از مبارزه دست بر نداشت، افزود: هر لحظه امام موسی کاظم (ع) از عبادت و یاد پروردگار متعال غافل نشدند.

امام جمعه ایجرود با بیان اینکه پنجم اردیبهشت ماه عید گرانقدر مبعث است ، اضافه کرد، اضافه کرد:این عید از بزرگترین اعیاد امت اسلامی است.

وی با تاکید بر اینکه هدف بعثت دعوت مردم به بندگی پروردگار است، اذعان کرد: اقامه عدل و قسط در جامعه بشری و برپایی حکومت اسلامی از دیگر اهداف مهم بعثت است.

حجت الاسلام مقدمی با اشاره به اینکه در هفته سلامت قرار داریم، تصریح کرد: هفته سلامت را خدمت همه تبریک می گویم، بیان کرد: از زحمات مسئولین بهداشتی تقدیر و تشکر می کنم.

امام جمعه ایجرود با تاکید بر اینکه دو نعمت مجهول در بین ما وجود دارد که انسان باید قدردان آن ها باشد، گفت:یکی امنیت و دیگر سلامتی از نعمات مجهول در بین ما است که باید قدر دان باشیم.

انتهای پیام/

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست