• تاریخ: شهریور ۵, ۱۳۹۶
  • شناسه خبر: 3605

اهداء ۴ هزار متر مربع زمین برای ساخت مدرسه در روستای جوقین ایجرود/سواد لازمه زندگی است

خیر مدرسه ساز ایجرودی با بیان اینکه بچه های روستای جوقین بخاطر درس خواندن مشکل تردد داشتند، گفت: با چند نفر از دوستانم تصمیم گرفتیم 4 هزار متر مربع برای احداث مدرسه در اختیار آموزش و پرورش ایجرود قرار دهیم چرا که سواد و ...

صفر علی محمدی« خیر مدرسه ساز ایجرودی» امروز به نمایندگی از طرف جمعی از خیرین روستای جوقین در گفت و گو با خبرنگار ایجرود خبر، با تاکید بر اینکه سواد و آگاهی در زندگی انسان بسیار ضروری است، اظهار داشت: آينده کشور به دست افرادی تحصیل کرده رقم خواهد خورد به همین خاطر باید مدرسه مناسب در روستا ساخته شود تا بچه ها بتوانند به درس و تحصیل ادامه دهند».

وی با اشاره بر اینکه حاج  احمد محمدی و چندنفر دیگر از دوستانم در این کار خیر مشارکت دارند، افزود: اهالی روستای جوقین در مشاکت های مدرسه سازی و غیره همیشه پیش قدم هستند.

خیر مدرسه ساز با تاکید بر اینکه مدرسه یکی از ارکان اصلی رشد کشور است که تاکنون خیرین زیادی در راستای مدرسه سازی در شهرستان ایجرود پیش قدم شده و در این راه قدم گذاشته اند، ادامه داد: «حیف بود اگر بچه های روستای جوقین بدون مدرسه بمانند در حالی که استعداد زیادی دارند».

محمدی با بیان اینکه تصميم گرفتيم مقداري از اموال را صرف مدرسه سازی کنیم، اضافه کرد: مدرسه سازی جزء اعمالی است که نه تنها در این دنیا ثمره آن را می بینیم بلکه در آخرت نیز ثمره آن باقی می ماند و پرونده اعمال بسته نمی شود».

*مدرسه سازی کار فرهنگی است

وی با اشاره بر اینکه وقتي می بینیم که در جامعه نیاز به کمک و مشورت وجود دارد همه باید برای حل مشکل دست به دست هم دهیم و فقط منتظر مسئولین نباشیم که کاری انجام دهند، عنوان کرد: آبادانی و به وجود آوردن محیط خوب برای زندگی تنها کار یک نفر نیست و همت همه را می طلبد.

خیر مدرسه ساز ایجرودی با بیان اینکه مدرسه سازي کار فرهنگي است، تصریح کرد: دعای خیر والدین و دانش آموزان بزرگترين هدیه برای من است.

محمدی با اشاره بر اینکه صرف اموال در راه مدرسه سازی موجب آرامش خاطر است، اذعان کرد: احساس خوبی بخاطر این کار دارم.

انتهای پیام/

 

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست