• تاریخ: شهریور ۷, ۱۳۹۶
  • شناسه خبر: 3608

کشف و ضبط بیش از ۷هزار قرص روان گردان در ایجرود/کشفیات مواد مخدر در ایجرود ۳۰ درصد افزایش یافت

فرمانده انتظامی ایجرود با اشاره به افزایش کشفیات مواد مخدر در ایجرود گفت: کشفیات مواد مخدر در شهرستان ایجرود 30 درصد افزایش یافت. ...

سرهنگ آرش خلخالی  امروز «فرمانده انتظامی ایجرود» در گفت و گو با خبرنگار ایجرود خبر، با اشاره به اینکه مواد مخدر یکی از معضلات اصلی و اساسی در جامعه ما محسوب می شود، اظهار داشت: نیروی انتظامی شهرستان ایجرود علاوه بر مبارزه جدی با این معضل اجتماعی  پیگیر و اقدام به  برگزار ی کلاس ها و کارگاه های آموزشی در خصوص عواقب مصرف مواد مخدر در سطح شهرستان با نشست های صمیمی بخصوص در مدارس پیشرو بوده است و خوشبختانه خروجی حاصل از ان پاکسازی محیط زندگی و کاهش گرایش به مصرف مواد مخدر و عدم مصرف مواد مخدر در بین قشر جوان در سطح شهرستان بوده است.

وی با اشاره به اینکه از ابتدای سال کشفیات مواد مخدر با افزایش ۳۰ درصدی همراه بوده و دستگیری ها در این خصوص ۴۲ درصد افزایش نسبت به سال گذشته را نشان می دهد،افزود: ۱۴۲ فقره پرونده در این خصوص تشکیل شده است.

سرهنگ خلخالی همچنین از برخورد شدید با قاچاقچیان کالا در خبر داد و گفت: امسال ۷ درصد افزایش کشفیات در ایجرود نسبت به سال گذشته داشته ایم.

وی با اشاره به ارزش ریالی کالای قاچاق کشف شده در ایجرود اشاره و ابراز کرد: کالاهایی که از ابتدای امسال تا به امروز کشف شده ۷ میلیارد تومان بوده که نسبت به مدت مشابه سال گذشته نیز ۷ درصد افزایش یافته است.

فرمانده انتظامی ایجرود با اشاره به اینکه امسال در شهرستان  کشفیات سلاح از جمله شکاری و جنگی نسبت به سال مشابه ۳/۶۲ درصد افزایش کشفیات توسط نیروی انتظامی شهرستان داشته، ادامه داد: کشف سوخت قاچاق نیز جزء کشفیات ۵ ماهه سال جاری در ایجرود بوده است.

وی با تاکید بر اینکه در ۵ ماهه سال جاری بالای ۷ هزار قرص روانگردان و ۱۲۶ سی دی غیر مجاز در ایجرود کشف شده است، عنوان کرد: در این راستا ۱۲ واحد صنوفی در ایجرود پلمپ  و برخورد قانونی صورت گرفت.

وی با اشاره به آمار تصادفات و برخورد با تخلفات در سطح شهرستان ایجرود گفت:: امسال ۸۸ دستگاه موتور سیکلت ، ۸۳ دستگاه خودرو در ایجرود توقف شد و یک هزارو ۶۵۸ مورد برخورد با سرعت غیر مجا صورت گرفت که نسبت به سال گذشته ۱۳ درصد افزایش داشته، ۵ هزار و ۳۱۶ مورد نزاع فردی و ۵ مورد نزاع دسته جمعی بود که نزاع دسته جمعی نسبت به سال گذشته ۶۴ درصد و نزاع فردی نیز ۱۲ درصد کاهش داشت.

انتهای پیام/

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست