• تاریخ: شهریور ۱۲, ۱۳۹۶
  • شناسه خبر: 3612

کمک ۱۰۰ میلیون ریالی خیرین به دانش آموزان نیازمند ایجرودی/ ۱۱۷ دانش آموز ایجرودی تحت پوشش کمیته امداد هستند

رئیس کمیته امداد ایجرود با اشاره به اینکه از مجموع کمک انجام‌شده 45 میلیون ریال توسط یک خیر برای تهیه پوشاک مدرسه 90 نفر از دانش آموزان تحت حمایت کمیته امداد بوده است، گفت: مبلغ 55 میلیون ریال نیز از طریق دو خیر به‌منظو ...

حسن سهرابی« رئیس کمیته امداد شهرستان ایجرود» امروز در گفت و گو با خبرنگار ایجرود خبر، از کمک سه خیر ایجرودی برای تأمین پوشاک و لوازم‌التحریر دانش آموزان تحت حمایت این نهاد خبر داد و اظهار داشت: سه خیر ایجرودی برای تأمین پوشاک و لوازم‌التحریر دانش آموزان تحت حمایت کمیته امداد شهرستان ایجرود ۱۰۰ میلیون ریال کمک کردند.

وی بابیان اینکه با نیازسنجی انجام‌شده در بین خانواده‌های تحت حمایت این نهاد نیازهای این خانواده‌های در بخش‌های مختلف شناسایی می‌شود، افزود: استفاده از ظرفیت خیران برای رفع نیازهای موجود در جامعه هدف کمیته امداد از برنامه‌های مهم این نهاد است.

رئیس کمیته امداد ایجرود با اشاره به اینکه متناسب با نوع نیاز خانواده‌های تحت حمایت کمیته امداد طرح‌های مبتنی بر نیاز جامعه هدف این نهاد طراحی و اجرا می‌شود، تصریح کرد: اجرای طرح‌های مبتنی بر نیاز خانواده‌های تحت حمایت کمیته امداد به‌منظور ارائه خدمات هدفمند به جامعه هدف این نهاد انجام می‌شود.

سهرابی ادامه داد : تأمین هزینه‌های تحصیلی و کمک به ادامه تحصیل دانش آموزان تحت حمایت کمیته امداد  در قالب جشن عاطفه‌ها ازجمله طرح‌های مبتنی بر نیاز جامعه هدف این نهاد است که در آستانه بازگشایی مدارس اجرا می‌شود.

مدیر کمیته امداد شهرستان ایجرود گفت : ۱۱۷ دانش‌آموز نیازمند  ایجرودی تحت حمایت این نهاد قراردادند که در تلاش هستیم با رویکرد تبیینی بسترهای لازم برای ادامه تحصیل این گروه از جامعه هدف کمیته امداد را از طریق کمک خیران فراهم کنیم.

وی در ادامه از کمک خیران ایجرودی برای تأمین پوشاک و لوازم‌التحریر دانش آموزان تحت حمایت کمیته امداد شهرستان ایجرود خبر داد و افزود: سه خیر ایجرودی مبلغ ۱۰ میلیون تومان برای  تهیه پوشاک ، کفش و لوازم‌التحریر دانش آموزان تحت حمایت کمیته امداد شهرستان ایجرود کمک کردند.

سهرابی با اشاره به اینکه از مجموع کمک انجام‌شده ۴۵ میلیون ریال توسط یک خیر برای تهیه پوشاک مدرسه ۹۰ نفر از دانش آموزان تحت حمایت کمیته امداد بوده است ، ادامه داد : مبلغ ۵۵ میلیون ریال نیز از طریق دو خیر به‌منظور تهیه لوازم‌التحریر و کفش موردنیاز دانش آموزان نیازمند ایجرودی کمک شده است.

وی بابیان اینکه جشن عاطفه‌ها باهدف جمع‌آوری کمک‌های خیران برای ادامه تحصیل دانش آموزان نیازمند هرساله در آستانه بازگشایی مدارس برگزار می‌شود ، گفت : خیران ایجرود به‌منظور کمک به دانش آموزان نیازمند می‌توانند با مراجعه به کمیته امداد یا تماس با شماره ۳۶۷۲۳۰۲۲و یا با شماره‌گیری *۸۸۷۷*۰۲۴۷#در این کار خداپسندانه مشارکت کنند.

انتهای پیام/

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست