• تاریخ: شهریور ۱۷, ۱۳۹۶
  • شناسه خبر: 3615

بازدید از مراکز نظامی توطئه آمریکا علیه ملت/ فاجعه کشتار مسلمانان میانمار لکه ننگ مدعیان حقوق بشر است

امام جمعه ایجرود با بیان اینکه بازدید از مراکز نظامی توطئه آمریکا علیه ملت ایران است تا به خیال خود بتواند امنیت و آرامش کشور را بر هم زند، گفت: ملت ایران و مقامات کشور اجازه بازدید بیگانگان را از مراکز نظامی نمی دهند. ...

به گزارش خبرنگار ایجرود خبر، حجت الاسلام محمد باقر مقدمی «امام جمعه ایجرود» در خطبه های امروز نماز جمعه با اشاره بر اینکه آمریکایی‌ها با طرح بازدید از مراکز نظامی ایران دنبال یک توطئه جدید علیه ملت ایران هستند، اظهار داشت: دشمن تصور می کند امنیت حاصل شده از خون شهدا از بین رفتنی است وامروز آمریکا طرح بازدید از مراکز نظامی ایران را مطرح می‌کند تا به خیال خود بتواند امنیت و آرامش کشور را بر هم زند.

وی با تاکید بر اینکه ملت ایران و مقامات کشور اجازه بازدید بیگانگان را از مراکز نظامی نمی دهند، افزود: بازدید از مراکز نظامی توطئه جدید آمریکا علیه ملت ایران است.

امام جمعه ایجرود با بیان اینکه ملت ما هیچ اعتمادی به آمریکا و متحدانش ندارد چراکه آمریکا دشمنی خود با ملت ایران را بارها ثابت کرده است و در این مسئله جای هیچ شبهه و تردیدی نیست، ادامه داد: در هر کشوری مسائل نظامی و دفاعی جزو خطوط قرمز آن کشور محسوب می‌شود چرا که این مسئله با امنیت کشور و مردم در ارتباط است و لذا هیچ کشوری اجازه نمی‌دهد به دست خودش امنیت کشور و مردمش را سلب نمی کند.

حجت الاسلام مقدمی با اشاره بر اینکه فاجعه کشتار مسلمانان میانمار لکه ننگ دیگری بر پیشانی مدعیان حقوق بشر است که خود را به خواب خرگوشی زده اند، تصریح کرد: صحنه‌های دلخراش و تکان‌دهنده قتل مسلمانان بی دفاع میانمار آرام و قرار وجدان‌های بیدار را از بین برده است.

خطیب نماز جمعه ایجرود این فجایع خونبار و نسل‌کشی مسلمانان را به‌شدت محکوم کرده و همراهی آزادی‌خواهان جهان را در این زمینه لازمو ضروری خواند و گفت: سازمان بین‌الملل و حقوق بشر اقدامات لازم و قاطع را در این زمینه انجام دهد.

وی با اشاره بر اینکه ۱۷ شهریورماه سالروز قیام ملت انقلابی در سال ۱۳۵۷ است، اضافه کرد: ملت شهید پرور در مقابل ظلم رژیم ستم شاهی ایستادند تا استقلال و آزادی را به مردم خود هدیه دهند.

امام جمعه ایجرود با بیان اینکه نوزدهم شهریور ماه سالروز رحلت آیت الله طالقانی است، عنوان کرد: آیت الله طالقانی اسوه استقامت، مجاهدت و صبر است که توانست با تحمل ۱۴ سال سیاه چال ها و شکنجه های رژیم ستم شاهی گام موثری را در راه حق بردارد و هرگز با وجود شنکنجه ها و اسارت در سیاه چال ها از هدف از خود منحرف نشود.

حجت الاسلام مقدمی با اشاره بر حادثه ۱۱ سپتامبر که بهانه بزرگ امریکا برای سرکوب مسلمانان شد، گفت: تاسیس خاورمیانه جدید هدف اصلی آمریکا به بهانه حادثه ۱۱ سپامبر بود که موفق به تاسیس آن نشد، چرا که توطئه دشمن همیشه به خود او باز می گردد.

انتهای پیام/

 

 

 

 

 

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست