• تاریخ: شهریور ۲۴, ۱۳۹۶
  • شناسه خبر: 3630

بهره برداری از دو آموزشگاه نو ساز در ایجرود/ مدارس ایجرود میزبان قریب به ۶هزار نفر دانش آموز در سال تحصیلی جدید است

رئیس آموزش و پرورش شهرستان ایجرود با تاکید بر اینکه در سال تحصیلی جدید 5 هزارو 900 دانش آموز در 114 واحد آموزشی فعالیت آموزشی خود را آغاز می کنند، گفت: دو آموزشگاه نو ساز در روستاهای اغلبیک علیا و چاپوق ایجرود به بهره بر ...

داود بهرامی «رئیس آموزش و پرورش ایجرود» در سخنرانی قبل از خطبه های نماز امروز ایجرود با بیان اینکه، در سال تحصیلی جدید ۵ هزارو ۹۰۰ دانش آموز در ۱۱۴ واحد آموزشی فعالیت آموزشی خود را آغاز می کنند، اظهار داشت: وی با اشاره بر اینکه ۵۵۰ نفر از همکاران فرهنگی در ۱۱۴ واحد آموزشی سازماندهی شده اند.

وی با اشاره بر اینکه مدیران و عوامل اجرایی تمامی مدارس تعیین شده و ابلاغ های تمامی آنان صادر شده است، افزود:

رئیس آموزش و پرورش ایجرود با تاکید بر اینکه ثبت نام ۹۰ درصد دانش آموزان در سطح شهرستان ایجرود انجام شده است، تصریح کرد:  کتب درسی دانش آموزان در مقطع پیش دانشگاهی و کاردانش و دوره ابتدایی در حال توزیع است.

بهرامی با اشاره بر اینکه بهسازی مدارس همانند سنوات گذشته به مدد خیرین انجام شده است، اضافه کرد: ۲۰ آموزشگاه با پیگیری مدیران، مدارس نقاشی و مرمت شده است و نیز  ۴۴ آموزشگاه توسط بنیاد جمیلی بهسازی شده است.

رئیس آموزش و پرورش ایجرود با بیان اینکه دو آموزشگاه نو سازی شده و مقاوم سازی شده روستای اغلبیک علیا و چاپوق و ساختمان فرهنگی تربیتی شهر زرین آباد امسال به بهره برداری می سد، ادامه داد: ۱۳ آموزشگاه به سیستم گرمایشی با اعتبار ۵۰۰ میلیون تومان مجهز شده اند.

بهرامی گفت: ۹۵ درصد مدارس شهرستان ایجرود از سامانه گرمایشی برخوردار خواهند شد.

رئیس آموزش و پرورش ایجرود با اشاره بر اینکه ۵۰۰ متر مربع ایزگام خریداری و در مدارس مورد نیاز نصب شده است، عنوان کرد: در طی دوسال گذشته تحصیلی بصورت تخصصی همکاران فرهنگی آموزش دیده اند و این موجب کیفیت در روند آموزش است.

بهرامی با بیان اینکه تهیه منابع علمی و آموزشی برای مقطع پیش دانشگاهی گام موثر در راستای شرکت دانش آموزان با موفقیت هر چه تمام درکنکور محسوب می شود، بیان کرد: ۱۱ نفر از دانش آموزان ایجرودی رتبه زیر ۶۰۰۰ را در کنکور سراسری کسب کردند.

رئیس آموزش و پرورش ایجرود با اشاره به آغاز هفته دفاع مقدس ادامه داد:  ۱۳ عنوان برنامه فرهنگی آموزش و پرورش ایجرود در سطح مدارس شهرستان برگزار خواهد شد.

بهرامی با تاکید بر اینکه فرهنگ اقامه نماز بعنوان یکی از اولویت فعالیت های آموزش و پرورش محسوب می شود، عنوان کرد: اقامه نماز در ۷۰ آموزشگاه توسط معلمین و ۸ مدرسه توسط روحانیون مستقر در سطح شهرستان ایجرود همچون سنوات گذشته در سطح مدارس شهرستان برگزار خواهد شد.

وی از مشارکت مادی و معنوی خیرین تشکر کرده و گفت: رهنمودهای امام جمعه محترم شهرستان ایجرود در راستای برگزاری فعالیتهای پرورشی در سطح مدارس راه گشا بوده که در این خصوص از امام جمعه ایجرود تشکر می کنیم.

انتهای پیام/

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست