• تاریخ: مهر ۱, ۱۳۹۶
  • شناسه خبر: 3640

آموزشگاه روستای چاپوق و اغلبیک ایجرود به بهره برداری می رسد

مدیر آموزش و پرورش شهرستان ایجرود از بهره‌برداری 2 پروژه عمرانی همزمان با سال تحصیلی جدید خبر داد و گفت: دو آموزشگاه بازسازی شده روستاهای «چاپوق» و «اغلبیک علیا» و همچنین کانون فرهنگی آموزش و پرورش شهرستان ایجرود از جمله ...

داود بهرامی «رئیس آموزش و پرورش ایجرود» در آئین بازگشایی مدارس با بیان اینکه، در سال تحصیلی جدید ۵ هزارو ۹۰۰ دانش آموز در ۱۱۴ واحد آموزشی فعالیت آموزشی خود را آغاز می کنند، اظهار داشت: وی با اشاره بر اینکه ۵۵۰ نفر از همکاران فرهنگی در ۱۱۴ واحد آموزشی سازماندهی شده اند.

وی با اشاره بر اینکه مدیران و عوامل اجرایی تمامی مدارس تعیین شده و ابلاغ های تمامی آنان صادر شده است، افزود:

مدیر آموزش و پرورش ایجرود آموزش و پرورش ایجرود با تاکید بر اینکه ثبت نام ۹۰ درصد دانش آموزان در سطح شهرستان ایجرود انجام شده است، تصریح کرد:  کتب درسی دانش آموزان در مقطع پیش دانشگاهی و کاردانش و دوره ابتدایی در حال توزیع است.

بهرامی با اشاره بر اینکه بهسازی مدارس همانند سنوات گذشته به مدد خیرین انجام شده است، اضافه کرد: ۲۰ آموزشگاه با پیگیری مدیران، مدارس نقاشی و مرمت شده است و نیز  ۴۴ آموزشگاه توسط بنیاد جمیلی بهسازی شده است.

وی از بهره‌برداری ۲ پروژه عمرانی همزمان با سال تحصیلی جدید خبر داد و گفت: دو آموزشگاه بازسازی شده روستاهای «چاپوق» و «اغلبیک علیا» و همچنین کانون فرهنگی آموزش و پرورش شهرستان ایجرود از جمله‌ این پروژه‌ها است.

بهرامی گفت: ۹۵ درصد مدارس شهرستان ایجرود از سامانه گرمایشی برخوردار خواهند شد.

مدیر آموزش و پرورش ایجرود با اشاره بر اینکه ۵۰۰ متر مربع ایزگام خریداری و در مدارس مورد نیاز نصب شده است، عنوان کرد: در طی دوسال گذشته تحصیلی بصورت تخصصی همکاران فرهنگی آموزش دیده اند و این موجب کیفیت در روند آموزش است.

بهرامی با اشاره به آغاز هفته دفاع مقدس ادامه داد:  ۱۳ عنوان برنامه فرهنگی آموزش و پرورش ایجرود در سطح مدارس شهرستان برگزار خواهد شد.

انتهای پیام/

 

 

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست