• تاریخ: مهر ۱۴, ۱۳۹۶
  • شناسه خبر: 3702

۱۹ باند سازمان یافته در شهرستان ایجرود متلاشی شد

فرمانده انتظامی ایجرود با اشاره بر اینکه 19 باند سازمان یافته که در سال های گذشته در شهرستان ایجرود فعالیت داشتند شناسایی و متلاشی شد، گفت: 20 کیلوگرم انواع مواد مخدر صنعتی و سنتی در شش ماهه نخست سال از خرده فروشان و عمد ...

سرهنگ آرش خلخالی فرمانده انتظامی شهرستان ایجرود امروز در سخنرانی قبل از خطبه های نماز جمعه ضمن تبریک هفته نیروی انتظامی با اشاره بر اینکه امنیت بالاترین ثروت یک جامعه است، اظهار داشت: نیروی انتظامی بر ای برقراری نظم و امنیت هزینه های بسیاری را متحمل می شود و آنچه را که ارزیابی سازمان های تحلیل گر نشان می دهد امنیت و ثبات کشور ایران اسلامی در جهان بی نظیر است.

وی با بیان اینکه در خصوص کشفیات مواد مخدر با مشارکت های مردم در طول شش ماهه اول سال ۲۰ کیلوگرم انواع مواد مخدر صنعتی و سنتی را از خرده فروشان و عمده فروشان در سطح شهرستان ایجرود کشف شده است، اضافه کرد: در این راستا با ۱۵۰ نفر برخورد شده است.

فرمانده انتظامی ایجرود با بیان اینکه ۲۳ نفر از مصرف کنندگان مواد مخدر به کمپ های ضروری معرفی کردیم تا دوره درمان را طی کنند، عنوان کرد: ۱۹ باند سازمان یافته که در سال های گذشته در شهرستان ایجرود فعالیت داشتند شناسایی و متلاشی شد.

سرهنگ خلخالی با تاکید بر اینکه مصرف مواد مخدر و توزیع آن آبرو و شرافت انسان را تحت  الشعاع قرار می دهد و جامعه را به فلاکت می کشاند، ادامه داد: نیروی انتظامی شهرستان ایجرود با این پدیده شوم برخورد جدی خواهد کرد.

فرمانده انتظامی ایجرود با بیان اینکه ۲۹ نفر از سارقین حرفه ای و مبتدی دستگیر شدند و به مقامات قضایی معرفی شدند، ادامه داد: در سطح شهرستان ایجرود شاهد کاهش ۳۰ درصدی سرقت بودیم.

وی با اشاره به تیر اندازی های انجام شده به دلیل اختلاف در روستای گلابر و سعید آباد و تیر اندازی در روستای نکتو، ایجرود افزود: ۴۷ درصد از سلاح های غیر مجاز در سطح شهرستان ایجرود کشف و جمع آوری شده است و افردای که دارای سلاح های شکاری غیر مجاز هستند با مراجعه کلانتری شهرستان نسبت به شناسنامه دار کردن آن اقدام کنند.

انتهای پیام/

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست