• تاریخ: آذر ۳, ۱۳۹۶
  • شناسه خبر: 3838

شکست جریان استکبار ثمره تفکر بسیج است

امام جمعه ایجرود با اشاره بر اینکه پیروزی جبهه مقاومت علیه تکفیری ها را نتیجه تفکر بسیجی است، گفت: در مقابل دشمن و کینه توزی های او نباید غافل بود چرا که در هر لحظه در حال توطئه علیه دین اسلام است. ...

حجت الاسلام محمد باقر مقدمی«امام جمعه ایجرود» امروز در خطبه های نماز جمعه با تاکید بر اینکه شکست جریان تکفیری و استکبار ثمره تفکر بسیج است، اظهار داشت: در مقابل دشمن و کینه توزی های او نباید غافل بود چرا که در هر لحظه در حال توطئه علیه دین اسلام تا به جمهوری اسلامی ایران ضربه وارد سازد.

وی با بیان اینکه پیروزی اخیر جبهه مقاومت علیه جبهه استکبار و داعش را به محضر رهبر انقلاب اسلامی، خانواده های معظم شهدا و ملت شریف ایران و تبریک می گویم، اضافه کرد: در مقابل توطئه های دشمنان همواره باید آمادگی لازم را داشت.

خطیب جمعه ایجرود با اشاره بر اینکه در هفته مبارک بسیج قرار داریم که آثار با برکت در عرض ۳۹ سال از عمر با برکت انقلاب اسلامی تفکر و خدمات بسیجی بر همگان نمایان است، تصریح کرد: تشکیل سازمان بسیج به فرمان امام بزرگوار دلیل بر درایت و هوشیاری امام خمینی (ره) است و دلیل خنثی سازی توطئه های دشمنان محسوب می شود.

حجت الاسلام مقدمی با عنوان اینکه بسیج نهادی است که تحت فرماندهی رهبری انقلاب بوده و حفظ دستاوردهای انقلاب صیانت و پاسداری را به نحو مطلوبی تا به امروز به عرصه ظهور رسانده است،ابراز کرد: روحیه استکبار ستیزی از بسیج نشات می گیرد.

وی با اشاره بر اینکه ششم آذر ماه سالروز شهادت امام حسن عسگری است که به شیعان آن بزرگوار تسلیت می گوییم، ادامه داد: همچنین این روز سالروز آغاز ولایت امام عصر(عج) که این روز را بر تمامی شیعیان تبریک عرض می کنم.

حجت الاسلام مقدمی با بیان اینکه فرهنگ مهدویت فرهنگ کاربردی زندگی امروزه ما است، اظهار داشت: فرهنگ مهدویت همان چیزی است که در زندگی فردی و اجتماعی به آن نیاز داریم و رفتار اجتماعی ما را می سازد.

خطیب نماز جمعه ایجرود با بیان اینکه فرهنگ مهدویت نه تنها منحصر به شیعه و سنی نیست چرا که فرهنگ مهدویت تمام مرزها را را شکافته است، افزود: محور اعتقاد به مهدویت بر روی ایمان است.

وی با بیان اینکه ششم آذر سالروز تاسیس نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران است، بیان کرد: ارتش جمهوری اسلامی ایران با کمترین امکانات، بزرگترین ضربه را پیکر ارتش بعثی وارد کرد.
انتهای پیام/

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست