• تاریخ: دی ۸, ۱۳۹۶
  • شناسه خبر: 4044

ولایتمداری اصل مهم در کشور است

کارشناس مسائل سیاسی با تاکید بر اینکه توطئه های نرم و سخت دشمنان با بصیرت افزایی خنثی می شود، گفت: ولایتمداری اصل مهم در کشور است. ...

محمد اسماعیلی در همایش  سالروز بصیردر شهرستان ایجرود با اشاره بر اینکه دشمنان تنها در صدد براندازی نظام اسلامی هستند، غافل از اینکه ملت ایران همواره پشتیبان ولایت فقیه هستند، اظهار کرد: توطئه‌های نرم دشمنان با بصیرت‌افزایی دفع می‌شود.

 

وی با تاکید بر اینکه ایجاد امید در جامعه هیمنه دشمنان را در هم می شکند چرا که هدف از جنگ نرم دشمن ایجاد ناامیدی است، افزود: بصیرت و اتحاد مردم باعث می شود تا توطئه دشمن خنثی شود.

کارشناس مسائل سیاسی و رزمنده هشت سال دفاع مقدس با بیان اینکه توطئه‌های مختلف دشمنان در قالب جنگ نرم برای نفوذ در کشور است، عنوان کرد: باید مردم را از این توطئه‌ها آگاه کرده و با بصیرت‌افزایی و آگاهی‌دهی زمینه دفع توطئه‌ها و نقشه‌های شوم دشمنان را فراهم آوریم.

اسماعیلی  ولایتمداری را اصل مهم در کشور دانست وتصریح کرد: در تمامی برهه‌های حساس و سرنوشت‌ساز کشور وجود ولایت فقیه توانسته نظام را از شر آفت‌ها و توطئه‌های مختلف دشمنان به خوبی حفظ کند که ادامه مسیر انقلاب و توسعه و تعالی روزافزون نظام از این پس نیز در سایه ولایتمداری و اطاعت از ولی فقیه میسر خواهد شد.

وی با اشاره بر اینکه براندازی نظام اسلامی هدف اصلی دشمنان است، چرا که اسلام تجاوز، زورگویی و استعمار کشور را از آن ها گرفته است، ادامه داد: بزرگترین گناه و ظلم در حق ملت همراهی و بازی در زمین با دشمن است.

کارشناس مسائل سیاسی و رزمنده هشت سال دفاع مقدس با بیان اینکه مردم بزرگترین فتنه را با حضور خود خنثی کردند همان گونه که در ۸ سال دفاع مقدس مشت محکمی بر دهان دشمنان زدند، خاطر نشان کرد: مردم ولایی ایران ارزش های خود را تسلیم دشمن نمی کنند.

وی با اشاره بر اینکه انواع توطئه‌ها و فشارها اعم از جنگ و تحریم، تهدید و تهمت، نفوذ و ایجاد اختلاف داخلی برای مقابله با ملت ایران از  نقشه شوم دشمنان بوده است، عنوان کرد: ملت ایران چهل سال مقتدرانه ایستادگی کرده و توانسته است بر همه‌ی این توطئه‌ها فائق آید.

اسماعیلی با تاکید بر اینکه دشمن به دشمنی با ملت اسلامی و انقلابی ایران اصرار دارد، ابراز کرد: افزایش آگاهی از توطئه های دشمنان و پشتیبانی بیشتر از پیش از ولایت فقیه و غافل نبودن از دشمنان حائز اهمیت و ضروری است.

کارشناس مسائل سیاسی و رزمنده هشت سال دفاع مقدس گفت: همه بدانند با تدابیر رهبر مقتدر و حضور مردم انقلابی و به  فضل الهی دشمن همیشه زمین‌گیر است.

انتهای پیام/

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست