• تاریخ: دی ۹, ۱۳۹۶
  • شناسه خبر: 4051

۹دی رای آری مردم به جمهوری اسلامی است

نماینده ولی فقیه در سپاه ناحیه ایجرود با تاکید بر اینکه در روز 9دی مردم بار دیگر به انقلاب اسلامی رای دادند، گفت: هر جا اهل بیت(ع) و ارزش های ایران اسلامی در خطر باشد مردم از هیچ حضوری دریغ نمی کنند. ...

حجت الاسلام محبعلی احدی امروز در گفت و گو با خبرنگار ایجرودخبر، با تاکید براینکه روز ۹دی به مثابه عید غدیرخم است، در روز ۹ دی ملت ایران عظمت واقعی خود را در دفاع از اسلام و حقانیت آن به نمایش گذاشتند.

وی با اشاره بر اینکه حماسه تاریخی نهم دی در حافظه ملت باقی ماند و صلابت و قدرت نظام اسلامی همواره در یادها باقی خواهد ماند، افزود: روزی که ارزش ها را مرور شوند، یوم الله نامیده می شود.

حجت الاسلام احدی تاکید کرد: ۹دی تبدیل به روز بصیرت شد و مردم حماسه دیگر آفریدند چرا که دشمنان نظام را بار دیگر نا امید شدند.

نماینده ولی فقیه در سپاه ناحیه ایجرود با اشاره بر اینکه حضور مردم در لحظه های حساس و سرنوشت ساز به دشمنان ثابت کرده ملت انقلابی هیچ گاه از ارزش های خود دست بر نمی دارد، چرا که اگر حضور مردم نباشد دشمن به نقشه های شوم خود خواهد رسید و استعداد و توانایی جوانان را به نابودی خواهد کشاند، تصریح کرد: مردم بار دیگر در ۹ دی به انقلاب اسلامی رای دادند و پای آرمان های شهدا و ارزش ها ماندند و با حضور خود پاسخ دندان شکنی به دشمنان دادند.

حجت الاسلام احدی با بیان اینکه هر زمان که دین و ارزش های نظام اسلامی به خطر افتاده مردم آگاه با حضور صد در صدی خود در صحنه هیمنه دشمنان را در هم شکستند، ادامه داد: مشکلات همیشه وجود دارند اما وقتی پای ارزش های مردم در میان باشد آن ها از حق خود گامی عقب نمی روند.

نماینده ولی فقیه در سپاه ناحیه ایجرود با تاکید بر اینکه حماسه ۹ دی پیام مهمی برای دشمنان این مرزو بوم دارد، عنوان کرد: دشمنان بدانند با چنین مردمی رو برو هستند و مردم تا پای جان پای انقلاب و ارزش های خود ایستاده اند و هر جا اهل بیت(ع) و ارزش های ایران اسلامی در خطر باشد مردم از هیچ حضوری دریغ نمی کنند.

حجت الاسلام احدی با اشاره بر اینکه فتنه دشمن رو در رو نیست و در فتنه چندین دشمن وجود دارد و ایجاد درگیری در بین مردم و تفرقه افکنی در بین مردم هدف دشمن بود تا به این وسیله نظام اسلامی راریشه کن کند، خاطرنشان کرد: پشتیبانی از ولایت فقیه و گوش به فرمان رهبری بودن در هر زمان حربه دشمن را خنثی کرده است.

وی با تاکید بر اینکه برای پیشگیری از فتنه دشمنان باید بصیرت خود را بالا ببریم، گفت: باید دشمن راشناخت یکی از تهدیدات ملت ها غفلت از دشمن است چراکه برخی یا دشمن را دوست می دانند یا بی طرف می خوانند ما باید درهر لحظه گوش به فرمان رهبر خود باشیم در این صورت قطعا شناخت دشمن سخت نیست.

انتهای پیام/

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست