• تاریخ: دی ۹, ۱۳۹۶
  • شناسه خبر: 4054

حماسه ۹ دی روز بصیرت و میثاق امت با ولایت است

حماسه 9 دی ماه و حضور عاشورایی مردم حماسه ساز و ولایتمدار ایران اسلامی در راهپیمائی 9 دی ماه 1388 نقطه عطفی در تاریخ انقلاب و برگ زرین دیگری از افتخارات مرد و زن ایرانی به حساب می آید. ...

بیانیه دانشگاه پیام نور ایجرود به مناسبت روز نهم دی:

 

« مردم عزیز ما در روز ۹ دی، آنچنان عظمتی از خود نشان دادند که دنیا را خیره کرد»

” مقام معظم رهبری”

حماسه ۹ دی ماه و حضور عاشورایی مردم حماسه ساز و ولایتمدار ایران اسلامی در راهپیمائی ۹ دی ماه ۱۳۸۸ نقطه عطفی در تاریخ انقلاب و برگ زرین دیگری از افتخارات مرد و زن ایرانی به حساب می آید.

حماسه ۹ دی نماد عزت ، استقلال و بصیرت مردمی است که تا پای جان برای حفظ اصول اسلام و آرمان های انقلاب ایستاده اند و با صدای رسا اعلام کردند که اگر دشمن در برابر دین آنها بایستد در برابر تمام دنیای آنها خواهند ایستاد . روز نهم دی ماه ۱۳۸۸ در تاریخ انقلاب اسلامی بعنوان روز « بصیرت» تبدیل به یوم الله و ماندگار گردید. در این روز مردم قهرمان و همیشه در صحنه ، حماسه ای دیگر آفرید و دشمنان خدا و دینش را مأیوس و ناامید ساخت و قلب امام زمان (عج) و نایب برحقش حضرت آیت اله العظمی خامنه ای « دامت برکاته» را شاد ساخت.

در این روز بزرگ مردم عزیز ایران به خوبی نشان دادند که دشمنان خود و انقلاب را به خوبی می شناسند و هرگز فریب حیله ها و نیرنگ های آنان را نمی خورند و به خوبی نشان دادند که در میان گرد و غبار فتنه گران نه راه را گم می کنند و نه دست از رهبر واقعی که همانا ولایت فقیه است بر می دارند. در این روز عظیم ، مردم عزیز نشان دادند که جمله تاریخی حضرت امام (ره) را به یاد دارند و معتقد و پایبند آن هستند ، که فرمودند : « پشتیبان ولایت فقیه باشید تا به مملکت تان آسیب نرسد » .

انتهای پیام/

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست