• تاریخ: دی ۲۲, ۱۳۹۶
  • شناسه خبر: 4084

ضرورت توجه به کینه ورزی دشمنان/ جوانان انقلابی پرتعدادتر از اول انقلاب هستند

امام جمعه ایجرود با اشاره بر اینکه مسئولین باید حواسشان به کینه ورزی دشمن باشد و بیشتر از قبل به مشکلات مردمی رسیدگی کنند، گفت: جوانان انقلابی کشور پرتعدادتر از اول انقلاب هستند. ...

حجت الاسلام مقدمی با اشاره بر منویات رهبرانقلاب با تأکید بر اینکه حرف ملت ایران به ویژه جوانان در چهل سال گذشته، ایستادگی در مقابل زورگویی و زیربار قدرتها نرفتن بوده است،اظهار کرد: مثلث شوم که در این قضایا فعال بوده است در تلاش است تا به اصل نظام ضربه بزند در حالی که مردم پای ارزش هایی انقلاب و پشتیبان ولایت فقیه هستند.

وی با بیان اینکه برخی افراد سود جو در اعتراضات مردمی اختلال ایجاد کرده و به اموال عمومی آسیب رساند تا به اصطلاح در زمین دشمن به نفع دشمنان این نظام گام بردارند غافل از اینکه توطئه دشمنان با بصیرت مردم خنثی و نقش بر آب شد، ادامه داد: مسئولین باید حواسشان به کینه ورزی دشمن باشد و بیشتر از قبل به مشکلات مردمی رسیدگی کنند.

امام جمعه ایجرود با بیان اینکه ملت ایران همچنان با همان منطق، اهداف والای خود را دنبال می کند اما با انگیزه تر و پرتجربه تر از گذشته شده است و جوانان انقلابی کشور نیز پرتعدادتر از اول انقلابند، تصریح کرد: دشمنان بدانند خونی که پای این انقلاب ریخته شده است به هدر نمی رود.

حجت الاسلام مقدمی با اشاره به فرا رسیدن ۲۷ دی ماه، سالروز شهادت شهيدان نواب صفوی، طهماسبی، برادران واحدی و ذوالقدر، نقش فداییان اسلام در پیروزی انقلاب اسلامی را بارز دانست و ادامه داد: علت شهادت ایشان هم تحکیم پایه های اسلام ناب محمدی است و از آنجایی که دشمنان به این هدف آنان پی بردند اقدام به ترور این روحانی و دیگر دوستانش کردند.

خطیب جمعه ایجرود با اشاره بر تشکیل شورای عالی انقلاب به فرمان امام خمینی(ره) ، اضافه کرد: هدف از تشکیل شورای عالی انقلاب هدایت اصول کلی انقلاب اسلامی و نظارت عالی بر جریان این انقلاب بود که برکات بسیاری را برای نظام در بر داشت.

حجت الاسلام مقدمی با بیان اینکه بی شک تسکیل این نهاد از دستاوردهای اندیشه های ناب و الهی امام خمینی است، گفت: حضرت امام خمینی (ره) با انقلاب تاریخی خود با حمایت های ملت ایران دستاورد هایی ارزشمند را نه تنها برای ایران بلکه برای همه ملت های آزاده دنیا به ارمغان آورد.

انتهای پیام/

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست