• تاریخ: دی ۲۷, ۱۳۹۶
  • شناسه خبر: 4095

۹۳۵ پروانه کسب صنفی در ایجرود صادر شد

رئیس اتاق اصناف ایجرود با اشاره بر اینکه تاکنون 935 فقره پروانه کسب صنفی در ایجرود صادر شده است، گفت: 97درصد اصناف ایجرود دارای پروانه کسب است. ...

فروغ نجفیان در گفت‌وگو با خبرنگار ایجرود خبر، با اشاره به اینکه تاکنون ۹۳۵ پروانه کسب صنفی در شهرستان ایجرود صادر شده است، اظهار کرد: ۹۷ درصد صنوف در ایجرود دارای پروانه کسب هستند.

وی با بیان اینکه از ابتدای سال جاری تاکنون ۱۰ فقره بازرسی از صنوف شهرستان انجام شده است، تصریح کرد: تقریبا هر روز از صنوف برای پیشگیری از گران فروشی بازرسی از اصناف شهرستان انجام می گیرد.

 

نجفیان با اشاره بر اینکه دوره های آموزشی فقه بازار و کسب حلال در ایجرود، ادامه داد: برای افرادی که دارای جواز کسب هستند و یا کسانی متقاضی دریافت جواز هستند کلاس آموزشی احکام شرعی فقه بازار برگزار می‌شود. 

 

رئیس اتاق اصناف ایجرود  با بیان اینکه ۱۲۰ مورد توزین ترازو در شهرستان ایجرود انجام شده است، افزود: تاکنون تخلفی در خصوص ترازوها در شهرستان مشاهده نشده است.

 

وی با بیان اینکه در سالجاری ۷۳ فقره پروانه کسب صنوف در ایجرود صادر شده است، افزود: پیش بینی می شود صدور جواز کسب تا دو برابر با توجه به تقاضا ها در شهرستان ایجرود انجام شود.

 

وی گفت: بیشترین تعداد صدور پروانه کسب برای خوار وار فروشی، مصالح فروشی، نانوایی و خدمات فنی بوده است.

 

انتهای پیام/

 

 

 

 

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست