• تاریخ: بهمن ۶, ۱۳۹۶
  • شناسه خبر: 4120

فعالیت‌های ارزشی در فضای مجازی نیازمند بصیرت و آموزش است

امام جمعه ایجرود با تاکید براینکه فعالیت در فضای مجازی اگر همراه با بصیرت باشد ارزش ها حفظ می شود، گفت: اگر با تدبیر،آموزش و بصیرت از این بستر استفاده شود، فضای مجازی نه تنها تهدید نیست بلکه تبدیل به فرصت می شود. ...

حجت الاسلام محمد باقر مقدمی امروز در خطبه های نماز جمعه ایجرود با اشاره بر دیدار اعضای شورای عالی فضای مجازی با رهبر انقلاب اظهار کرد: شورا عالی فضای مجازی مرکز اصلی سیاستگذاری آگاهانه، مسئولانه و مقتدرانه در خصوص فضای مجازی است.

وی با بیان اینکه با گسترش روزافزون و پرسرعت پدیده‌ی عظیم و بی‌نظیر فضای مجازی باید تدابیری اندیشیده شود تا از این فضا با استفاده از توانایی‌ها و استعدادهای جوان کشور و با سیاستگذاری صحیح و اقدامات سنجیده و هماهنگ و بدون از دست دادن زمان به سمت خروج از حالت انفعال در عرصه‌ی فضای مجازی، و حضور فعال و تأثیرگذار و تولید محتوای اسلامی حرکت کنیم، ادامه داد: اگر با تدبیر و بصیرت از این بستر استفاده شود تبدیل به فرصت می شود.

امام جمعه ایجرود با بیان اینکه تأثیرگذاری گسترده‌ی فضای مجازی به عنوان یک قدرت نرم فوق‌العاده در عرصه‌های مختلف از جمله فرهنگ، سیاست، اقتصاد، سبک زندگی، ایمان، اعتقادات دینی و اخلاقیات، بر لزوم طراحی مناسب و دقیق برای حفظ حریم امنیت فکری و اخلاقی جامعه در را نباید نادیده گرفت، خاطرنشان کرد: لازمه‌ی حضور فعال و تأثیرگذار در فضای مجازی، مطالعه و بصیرت است.

حجت الاسلام مقدمی با بیان اینکه ششم بهمن ماه سالروز حماسه مردم عمل ایت، عنوان کرد: حضور مردم نقشه های شوم ضد انقلاب و دشمنان نظام اسلامی را سرکوب کرد.

وی با تبریک ایام الله دهه مبارک فجر، اضافه کرد: دوازدهم بهمن سالروز سرنوشت کشور است.

خطیب جمعه ایجرود با بیان اینکه حق همیشه پیروز است حتی اگر طاغوتیان در مقابل آن ایستاده باشند، ابراز کرد: حمایت پروردگار متعال و همت مردم نظام طاغوت را سرنگون کرد.

وی ضمن تسلیت فرار رسیدن ایام فاطمیه، گفت: ایشان الگوی کامل برای بانوان جامعه هستند.

انتهای پیام/

 

 

 

 

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست