• تاریخ: بهمن ۸, ۱۳۹۶
  • شناسه خبر: 4122

بارش برف ۷۰درصد راه ارتباطی روستاهای ایجرود را بست/۳۰۰تن شن پاشی و نک پاشی در ایجرود

رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای ایجرود با اعلام اینکه به علت بارش برف و کولاک شدید 70 درصد راه های روستایی مسدود است، گفت: 300تن شن پاشی و نمک پاشی در جاده زنجان بیجار انجام شده است. ...

بلال نظری امروز در گفت و گو با خبرنگار ایجرود خبر، با اشاره بر اینکه راهداران شهرستان ایجرود چهار روز است که در شهرستان با تلاش شبانه روزی در حال بازگشایی راه های ارتباطی اصلی هستند، اظهار کرد: در بارندگی های صورت گرفته در این چند روز جاده اصلی زنجان- بیجار  بیش از ۳۰۰ تن شن پاشی و نمک پاشی شد.

وی با بیان اینکه راهداران تا به این ساعت نیز در تلاش اند تا راه های ارتباطی بازگشایی شوند، ادامه داد: ۴۰ نفر از راهداران ایجرودی با سه اکیپ بصورت شبانه روزی در حال فعالیت هستند.

رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای ایجرود، تاکید کرد: بیشترین راه های روستایی بسته شده به دلیل بارش برف و کولاک شدید است.

به گفته نظری، هم اکنون بارش برف در جریان است.

رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای ایجرود،گفت: از بامداد جمعه راهداران با ۱۷ دستگاه ماشین آلات سبک و سنگین در تلاش برای نمک پاشی و تیغ زنی جاده های اصلی و فرعی و مسیرهای بسته شده هستند.

نظری تاکید کرد: رانندگان و مسافران از ترددهای غیر ضروری در مسیرهای کوهستانی و صعب العبور خودداری کنند چرا که این مسیرها در حال حاضر علاوه بر برف و مه غلیظ همراه با کولاک است.

وی گفت: در شهرستان ایجرود طی ۲۴ ساعت گذشته به بیش از ۱۰۰ نفر امداد رسانی صورت گرفته است.

رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای ایجرود با اشاره بر اینکه افرادی که در راه مانده اند می توانند با شماره همراه ۰۹۱۹۶۱۱۹۴۱۴ شماره راهدارخانه است که با تماس مردم سریعا در محل حاضر شده و امداد رسانی انجام خواهد شد، گفت: شماره تلفن ۰۲۴۳۶۷۲۳۰۵۹ نیز بصورت ۲۴ ساعته آماده پاسخ گویی به همشهریان عزیز است.

انتهای پیام /

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست