• تاریخ: بهمن ۱۶, ۱۳۹۶
  • شناسه خبر: 4133

مدرسه اغلبیک بهسازی و به بهره برداری رسید/آسفالت ۶ هزار مترمربع محوطه مدارس ایجرود

رئیس آموزش و پرورش ایجرود از آسفالت 6هزار متر مربع محوطه مدارس ایجرود در سالجاری خبر دادو گفت: مدرسه اغلبیک با اعتباری بالغ بر 150 میلیون تومان بهسازی و به بهره برداری رسید. ...

داود بهرامی در حاشیه های مراسم بهره برداری از مدرسه بهسازی و مقاوم سازی شده مدرسه۴ کلاسه اغلبیک علیا ایجرود در گفت و گو با خبرنگار ایجرود خبر، با اشاره بر اینکه طبق توافق صورت گرفته با بنیاد نیکوکاری جمیلی در ۴۴ باب از مدارس شهرستان برای احداث سرویس بهداشتی تاکنون ۱۰ سرویس بهداشتی بهسازی شده اند، اظهار کرد: اقدامات موثری در راستای تجهیز پژوهشسرای شیخ اشراق با مساعدت خیرین صورت گرفته است.

 

وی با تاکید برضرورت تقویت بخش‌های علمی و پژوهشی در مدارس، افزود: تقویت بخش‌های پژوهشی در آموزش و پرورش ضروری است چرا که این امر موجب تربیت نیروهای متخصص در مدارس خواهد شد.

رئیس آموزش و پرورش ایجرود  با بیان اینکه خیرین مدرسه ساز در ۸۰ درصد مدارس شهرستان ایجرود حداقل یک کار عمرانی از جمله آسفالت، نقاشی و ایزوگام را انجام داده اند، عنوان کرد: جا دارد در اینجا از همه خیرین محترم که در امر بهسازی و مقاوم سازی مدارس کمک دست آموزش و پرورش بوده اند تشکر و قدردانی نمایم.

بهرامی با اشاره بر اینکه پروژه بازسازی مدرسه ۴ کلاسه اغلبیک اغلبیک با اعتباری بالغ بر ۱۵۰ میلیون تومان بازسازی شده است، ادامه داد: در سالجاری ۶ هزار متر مربع از محوطه مدارس ایجرود آسفالت ریزی شده و ۴ هزار متر مربع ایزگام در مدارس ایجرود صورت گرفته است.

انتهای پیام/

 

 

 

 

 

 

 

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست