• تاریخ: بهمن ۲۰, ۱۳۹۶
  • شناسه خبر: 4140

ولایت فقیه اساس نظام اسلامی است

فرماندار ایجرود با تاکید بر اینکه سربلندی نظام مدیون هدایت ولی فقیه و حضور مردم در صحنه است، گفت: ولایت فقیه اساس نظام اسلامی است. ...

اسماعیل بیات در سخنرانی پیش از خطبه های نماز جمعه ایجرود با اشاره بر اینکه مشارکت مردم از ارکان مهم نظام جمهوری اسلامی است و آحاد مردم با دست خالی و اتکای به خداوند و با تبعیت از منویات امام خمینی (ره) و حضور گسترده در صحنه رژیم ستمشاهی را سرنگون کردند و امروز هم یکی از عوامل مهم موفقیت نظام حضور مردم در عرصه است، اظهار داشت: دشمنان بعد از پیروزی انقلاب تاکنون با ترفندهای مختلف به دنبال صدمه زدن به نظام اسلامی بوده اند که هر یک از این ترفندها می توانست قدرتمندترین نظام و سازمانهای سیاسی را نابود سازد ولی به برکت حضور مردم و هدایتهای امام خمینی (ره) و رهبر معظم انقلاب و با اندیشه و ایدئولوژی اسلامی همه دسیسه های آنها نقش بر آب شد.

فرماندار ایجرود امام خمینی(ره) را پایه و اساس انقلاب اسلامی دانست و افزود: ملت ایران درعصر حاضربا تبعیت از رهنمودهای رهبری راه امام خمینی(ره) را ادامه می دهند.

بیات با تاکید بر اینکه برای جلوگیری از آسیب به نظام جمهوری اسلامی همه باید پشتیبان ولایت فقیه باشیم و این نظام نوعی نگاه و تعریف جدید از خدمت صادقانه به مردم ارائه کرد، ادامه داد: دولت تدبیر و امید به عنوان دولت برآمده از انقلاب اسلامی و مشارکت مردم خود را مدیون نظام اسلامی و مردم می داند، همه مسئولان و کارگزاران نظام باید برای به ثمر رسیدن اهداف انقلاب و برای تحقق انتظارات و مطالبات بحق مردم بکوشند.
وی با تاکید بر اینکه امام خمینی(ره) پایه واساس انقلاب اسلامی است، اذعان کرد: حضور مردم در همه عرصه و پشتیبانی از ولایت فقیه، مهر باطلی بر تلاش های مذبوحانه دشمنان ازدلسرد کردن مردم از انقلاب و رهبری و ولایت است.
این مقام عالی، افزود: از برکات نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران که به ملت داده شده است حق انتخاب و شرکت همه احاد ملت درانتخابات و تعیین سرنوشت خویش است.
فرماندار ایجرود با بیان اینکه باید در راستای رفع نیازهای مردم ربه ترتیب اولویت تلاش کنیم، خاطر نشان کرد: دشمنان همه صحنه ها و برنامه های انقلاب را رصد می کنند و منتظر این هستند تا در یک موقعیت ملت ایران را از انقلاب و نظام دلسرد کنند.
وی گفت: ملت ایران با پیروی از رهنمودهای رهبر انقلاب اسلامی همه توطئه های دشمنان را خنثی کرده اند.

انتهای پیام/

 

 

 

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست