• تاریخ: بهمن ۲۰, ۱۳۹۶
  • شناسه خبر: 4144

حضور مردم نشان اقتدار نظام اسلامی است/شکست هیمنه پوشالی استکبار جهانی

امام جمعه ایجرود با اشاره بر اینکه راهپیمایی 22 بهمن نشان از اقتدار نظام جمهوری اسلامی دارد، گفت: سپاه توانسته هیمنه پوشالی آمریکایی‌ها را برای جهانیان ثابت کند. ...

حجت الاسلام محمد باقر مقدمی در خطبه های نماز جمعه ایجرود با تاکید بر اینکه حضور مردم در تمام صحنه ها و عرصه ها هیمنه دشمنان را درهم شکسته است، اظهار داشت: حضور آحاد مردم ایران اسلامی در راهپیمایی ۲۲ بهمن نشان از اقتدار نظام جمهوری اسلامی دارد.

امام جمعه ایجرود با بیان اینکه حضور گسترده در راهپیمایی۲۲ بهمن از ارزشهای والای انقلاب اسلامی و رهبری حمایت و دشمنان را مایوس و ناامید می کند، ادامه داد: مردم ایران با توجه به شعور بالای سیاسی و آگاهی از مسائل روز دنیا، پشتیبان همیشگی نظام جمهوری اسلامی هستند.

خطیب جمعه ایجرود با اشاره به اینکه راهپیمایی ۲۲ بهمن به عنوان یک حرکت اعتقادی و ایمانی برای ملت شریف ایران اسلامی شناخته می شود، ابراز کرد: این حضور و پشتیبانی است که هیمنه دشمنان را در هم می شکند.

حجت الاسلام مقدمی با تاکید بر اینکه در روز ۲۲ بهمن ماه مردم ایران با حضور در خیابان نقشه‌ها و توطئه‌های دشمنان را نقش بر آب خواهند کرد که شایسته است تمام مردم شهرستان ایجرود  حضور پررنگی در این روز مهم داشته باشند، ادامه داد: روز ۲۲ بهمن ماه روز حماسه همدلی و شکست توطئه های دشمنان است.

وی با اشاره بر روز حفاظت اطلاعات سپاه در کنترل و زیر نظر گرفتن وضعیت کشور بسیار خوب عمل کرده، ادامه داد:سپاه توانسته هیمنه پوشالی آمریکایی‌ها را برای جهانیان ثابت کند.

انتهای پیام/

 

 

 

 

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست