• تاریخ: بهمن ۲۷, ۱۳۹۶
  • شناسه خبر: 4151

جلوگیری از ظهور ثمرات انقلاب اسلامی توطئه دشمنان است

امام جمعه ایجرود با تاکید بر اینکه راهپیمایی ۲۲ بهمن امسال را یک نمونه از عشق و ارادت مردم به انقلاب اسلامی است، گفت: توطئه اصلی مقابله دشمنان با انقلاب اسلامی جلوگیری از ظهور ثمرات جدید و استمرار و استقامت انقلاب اسلامی ...

به گزارش خبرنگار ایجرود خبر، حجت الاسلام محمدباقر مقدمی در خطبه های نماز جمعه ایجرود  با قدردانی از حضور مردم در راهپیمایی ۲۲بهمن و تسلیت فرارسیدن سالروز شهادت حضرت زهرا(س)، اظهار داشت: ملت غیور ایران ثابت کردند در هر شرایط دست از دین و اعتقادات خود بر نمی دارند و به دشمنان این مرزو بوم اجازه دخالتنمی دهند.

وی با بیان اینکه پشتیبانی از ولایت فقیه هینمه دشمنان رادر هم شکسته است، افزود: توطئه اصلی مقابله دشمنان با انقلاب اسلامی جلوگیری از ظهور ثمرات جدید و استمرار و استقامت انقلاب اسلامی است.

امام جمعه ایجرود با اشاره به شیوه‌های متنوع و گسترده دشمنان برای مقابله با انقلاب خاطرنشان کرد: آنها از همه امکانات فضای مجازی و رسانه های خود استفاده می کنند تا بر مردم تأثیر بگذارند اما ناگهان در برخی ایام‌الله همچون ۲۲ بهمن و یا ۹ دی سال ۸۸ و یا ۹ دی امسال و راهپیمایی‌های خودجوش و پرشور و پرهیجان بعد از آن، سیل جمعیت به خیابانها می آیند و با سر دادن شعاری واحد، همه محاسبات دشمنان را به هم می زنند.
حجت الاسلام مقدمی با تاکید بر اینکه حضور گسترده مردم در همه عرصه ها باعث  قوام و استحکام انقلاب می شود، ابراز کرد: راهپیمایی ۲۲ بهمن امسال را یک نمونه از عشق و ارادت مردم به انقلاب اسلامی است.

*انتقال آب شرب مهمترین مشکل مردم زرین آباد است

حجت الاسلام مقدمی، یکی از مشکلات مهم مردم در شهر زرین آباد ایجرود انتقال آب شرب به کارخانه فولاد سهند ریخته گری است، اضافه کرد: به گفته مردم شهر زرین آباد قرار بود انتقال آب فقط به مدت ۶ ماه انجام شود که مدت زیادی است که از آب این شهر که بعنوان آب شرب و کشاورزی است در ریخته گری سهند استفاده می شود.

خطیب جمعه ایجرود با اشاره به اینکه ۲۹ بهمن ماه سالروز قیام مردم تبریز، گفت: پیام شهدا بصیرت و ولایتمداری بوده و فرهنگ ایثار و شهادت نباید کمرنگ شود.

انتهای پیام/

 

 

 

 

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست