• تاریخ: اسفند ۹, ۱۳۹۶
  • شناسه خبر: 4161

توزیع ۲۰ هزار اصله نهال در ایجرود

رئیس منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان ایجرود از توزیع 20 هزار اصله نهال در شهرستان ایجرود خبر داد و گفت: در سال جاری 20 دستگاه تراکتور در حین تخریب اراضی ملی در ایجرود توقیف شده است. ...

علی داداشی امروز در گفت و گو با خبرنگار ایجرود خبر، با اشاره به مناسبت هفته منابع طبیعی ۲۰ هزار اصله نهال در شهرستان ایجرود بصورت رایگان توزیع می شود، اظهار اشت: این نهال ها عمدتا” از نوع سرو خمره ای ، سرو نقره ای، اقاقیا، عرعر، افرا ، بادام ، ارغوان و تارون است.

وی با بیان اینکه در سالجاری حدود ۱۰ هکتار از اراضی ملی رفع تصرف شده است، افزود: در سال جاری اراضی خلع ید شده از طریق اجرای احکام صادر شده به مساحت ۱۸۰ هکتار با تشکیل ۲۸ فقره پرونده تخلف بوده است.

رئیس منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان ایجرود از آزاد سازی و رفع تصرف ۵۰۰ هکتار از اراضی ملی شهرستان ایجرود خبر داد و گفت: ۹۰۰ میلیون ریال جریمه معادنی بوده که اراضی ملی را تصرف کرده بودند.

داداشی با بیان اینکه ۱۱ هکتار از اراضی ملی در ایجرود طعمه حریق شد، ادامه داد: علت حادثه بی احتیاطی چوپانان گزارش شده است.

رئیس منابع طبیعی و آبخیزداری ایجرود از توقیف ۲۰ دستگاه تراکتور در حین تخریب اراضی ملی خبر داد و گفت: افزایش گشت زنی و افزایش ترویج در روستاهای شهرستان ایجرود از جمله برنامه های اولویت دار این اداره است.

داداشی با بیان اینکه  ۱۶ دوره آموزشی  توسط کارشناسان اداره منابع طبیعی و آبخیزداری ایجرود برای کشاورزان در شهرستان ایجرود برگزار شده است، ادامه داد:۳۰۸ نفر در این دوره های آموزشی شرکت داشتند.

انتهای پیام/

 

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست