• تاریخ: اسفند ۱۰, ۱۳۹۶
  • شناسه خبر: 4167

ویزیت رایگان توسط تیم جهادی پزشکان در ایجرود

رئیس بیمارستان ایثار ایجرود از استقرار اولین اکیپ پزشکی تخصصی و فوق تخصصی و ویزیت رایگان بیماران در ایجرود خبر داد. ...

دکتر عین اله کرمی امروز در گفت و گو با خبرنگار ایجرود خبر، با اشاره بر اینکه اولین اکیپ پزشکی تخصصی و ویزیت رایگان بیماران در شهرستان ایجرود با عنوان جهادگران سلامت در راستای محرومیت‌زدایی برای ساکنان مناطق محروم و کم‌برخوردار شهرستان ایجرود ، اولین  اکیپ پزشکی تخصصی و فوق‌تخصصی همراه با ویزیت رایگان در این شهرستان استقرار می‌یابد، اظهار داشت: ترویج سلامت، محرومیت زدایی و ویزیت رایگان بیماران ایجرودی هدف این طرح است.

وی افزود: در این طرح ساکنان محترم شهرستان ایجرود از خدمات ویزیت درمان رایگان بهره مند می شوند.
رئیس بیمارستان ایثار ایجرود با بیان اینکه اولین  اکیپ ۴۰ نفره پزشکان، دندانپزشکان عمومی، متخصص و کادر پرستاری برای ویزیت رایگان بیماران در شهر زرین آباد مستقر می شوند.

وی افزود: در این کار جهادی ۱۰ پزشک و دندانپزشک عمومی، ۱۵ پزشک متخصص و فوق تخصص در رشته های رادیولوژیست، رادیولوژی، طب سنتی، زنان، کلیه و مجاری ادراری، داخلی، ارتوپدی، قلب و عروق، عفونی، روانپزشکی، اطفال، ۱۳ پرستار، ماما و دستیار دندانپزشکی حضور خواهند داشت.

کرمی با تاکید کرد: تیم جهادگران سلامت  در راستای محرومیت‌زدایی برای ساکنان مناطق محروم و کم‌برخوردار شهرستان ایجرود  برای با ویزیت رایگان در این شهرستان استقرار می‌یابد.

وی گفت: تیم جهاد گران سلامت در روز پنجشنبه از ساعت ۷ صبح کار خود را دربیمارستان ایثار و درمانگاه شهر زرین آباد آغاز می کنند.

انتهای پیام/

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست