• تاریخ: اسفند ۱۸, ۱۳۹۶
  • شناسه خبر: 4184

اقتدار نظامی ایران قابل مذاکره نیست

امام جمعه ایجرود با تاکید بر اینکه استکبار جهانی امروز می‌خواهد در برنامه‌های نظامی و دفاعی ایران دخالت کند و درصدد جلوگیری از پیشرفت توان موشکی ایران است، گفت: آمریکا باید بداند که توان موشکی ایران به‌هیچ‌وجه قابل‌مذاکر ...

حجت الاسلام محمد باقر مقدمی در خطبه های نماز جمعه ایجرود با اشاره بر منویات حضرت آیت الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار وزیر اوقاف و جمعی از علمای سوریه با اشاره به حمایت جمهوری اسلامی از سوریه در خط مقدم مبارزه با دشمنان اسلام، پیروزی را از آنِ ملت‌های مؤمن و مجاهد خواندند و با تأکید بر لزوم پافشاری بر مشترکات اسلامی، اظهار داشت: امیدواریم همگی آن روزی را ببینیم که شما در قدس نماز جماعت می‌خوانید.

وی با تاکید بر اینکه اگر همه ما و عناصر مقاومت در منطقه قاطع باشیم، دشمنان هیچ غلطی نمی‌توانند بکنند، افزود: دشمن در مقابل ملت عزتمندی که رهبران آن با افتخار به اسلام و هویتشان احساس عزت می‌کنند، هیچ کاری نمی‌تواند بکند.

امام جمعه ایجرود با تاکید بر اینکه وظیفه امت اسلامی در قبال اختلاف‌افکنی‌های ناشی از سیاست‌های استکباری همچون اقدامات سعودی‌ها را مقابله‌ی قاطع خوانده و اذعان کرد: چند سال پیش رژیم صهیونیستی می‌گفت ایران را تا ۲۵ سال آینده چنین و چنان می‌کنیم که همان اسلامی ایران خط مقاومت در برابر زورگویان را از تهران تا دمشق و لبنان امتداد داده است و این وظیفه مهمی را برای ما بوجود آورده است تا به عنوان ید واحد برای آزادسازی قدس برنامه‌ریزی کنیم.

وی بابیان اینکه امروز دشمن بزرگ‌ترین مانع پیشرفت کشور است که در رأس آن آمریکای جنایتکار قرار دارد، افزود: امروز ایران اسلامی از انرژی هسته‌ای برخوردار است اما آمریکا و کشورهای صهیونیستی نمی‌خواهند ایران از این امتیاز برخوردار باشد.

حجت الاسلام مقدمی با اشاره به سفر وزیر خارجه فرانسه، عنوان کرد: وزیر خارجه فرانسه تهدید کرد ایران در صورتی که مسائل مربوط به برنامه موشکی خود را حل نکند با تحریم روبه‌رو خواهد شد.

امام جمعه ایجرود با تاکید بر اینکه استکبار جهانی امروز می‌خواهد در برنامه‌های نظامی و دفاعی ایران دخالت کند و درصدد جلوگیری از پیشرفت توان موشکی ایران است گفت: آمریکا باید بداند که توان موشکی ایران به‌هیچ‌وجه قابل‌مذاکره نیست و امروز اقتدار ایران توانسته است که آمریکا را به لرزه بی‌اندازه که این امر نیز به سبب برکت انقلاب اسلامی است.
انتهای پیام/

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست