• تاریخ: اسفند ۲۱, ۱۳۹۶
  • شناسه خبر: 4187

ضرورت عدالت در اجرای پروژه های شهری/ سرمایه گذاران تکیه گاهی برای برون رفت از محدودیت ها است

شهردار شهر زرین آباد ایجرود با اشاره بر اینکه عدالت در اجرای پروژه های شهری از اولویت کاری شهرداری شهر زرین آباد است، گفت: ورود جمعیت سرمایه گذار می تواند تکیه گاهی برای برون رفت از محدودیت ها و شکوفایی شهر شود. ...

محمود کلانتری در گفت و گو با خبرنگار ایجرود خبر، با اشاره بر اینکه ورود جمعیت سرمایه گذار می تواند تکیه گاهی برای برون رفت از محدودیت ها و شکوفایی شهر شود، اظهار داشت: هرچند شهر را باید با مشارکت شهروندان ساخت و آن را به بهترین شکل ممکن برای زندگی مردم به آراستگی در آورد اما این هنر مدیریت شهری است که باید علاوه بر منابع درآمدی ، سرمایه های بخش خصوصی را به مدد بطلبد.
وی با بیان اینکه شهری به اصطلاح پویا، زیبا و دلنشین به نظر می رسد که مدیریت شهری، شهروندانش را به مشارکت فعال فراخوانده است، افزود: ایجاد بسترهای مناسب برای حضور سرمایه گذاران بخش خصوصی در طرح های مدیریت شهری منجر به توسعه پایدار شهری می شود و ساخت و سازها و سرمایه های شهر را در مسیر درست هدایت می کند.
شهردار شهر زرین آباد ایجرود،  عنوان کرد: این شهربه رغم ظرفیت های چشمگیر، هنوز شهری عبوری بوده و به منطقه ای اقامتی برای گردشگران تبدیل نشده است؛ چرا که نیازمندی های واقعی این شهر به درستی شناسایی و مرتفع نشده است.
کلانتری با اشاره بر اینکه برنامه‌های فرهنگی شهرداری زرین آباد به صورت تخصصی اجرا می‌شود تا بتوانیم شاهد تاثیرات مثبت این برنامه‌ها در شهرستان باشیم، اذعان کرد: عدالت در اجرای پروژه های شهری از اولویت کاری شهرداری شهر زرین آباد است.

وی با تاکید بر اینکه خوشبختانه شهر بصورت شمالی  و جنوب توسعه پیدا کرده که این  مسئله شکل خوبی را به شهر داده است، ادامه داد: شهرداران قبل زحمت فراوانی برای آبادانی این شهر داشته اند که قابل تقدیر و تشکر است.

کلانتری ادامه داد: یکی از اساسی ترین کارها در کنار کسب درآمد خوب هزینه کردن است که تنها با مدیریت صحیح می تواند دراین زمینه ورد پیدا کرد.

شهر دار شهر زرین آبا با بیان اینکه بحث توسعه عمرانی  نیازمند کار و تلاش بیشتری است، عنوان کردک مردم ولی نعمت ما هستند و اگر مردم نخواهند هیچ پیشرفتی حاصل نمی شود.

کلانتری با اشاره بر اینکه جای خالی پارک در این شهر حس می شود، ادعان کرد:  تمام تلاش را خواهم داشت در دوره خودم این پروژه را به اتمامم برسانم و اگر این اتفاق نیافتد مقدمات کار را برای شهرداران دور بعدی انجام خواهد داد.

انتهای پیام/

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست