• تاریخ: فروردین ۲۵, ۱۳۹۵
 • شناسه خبر: 915

ورزش؛ اطمینان واعتماد نفس درانسان ایجاد مى‏كند

  پدیده کنگ فو ایجرودی با بیان اینکه حمایت خانواده در کسب موفقیت افراد بسیار حائز اهمیت است، گفت: جوانان با ورزش می توانند تمام توان خود را برای آینده روشن به کار گیرند. آنچه که در زیر می خوانید مخلص مصاحبه ایجرود خ ...

 

پدیده کنگ فو ایجرودی با بیان اینکه حمایت خانواده در کسب موفقیت افراد بسیار حائز اهمیت است، گفت: جوانان با ورزش می توانند تمام توان خود را برای آینده روشن به کار گیرند.
آنچه که در زیر می خوانید مخلص مصاحبه ایجرود خبر با آقای بهمن مرادی پدیده کنگفوی ایجرودی است:

DSC07268

بهمن مرادی متولد ۲۲ بهمن ۶۸ در گفت و گو با خبر نگار ایجرود خبر با بیان اینکه فلان، اظهار داشت: برای رسیدن به موفقیت حمایت و پشتیبانی خانواده بسیار حائز اهمیت است.

وی با بیان اینکه ۱۶ سال است که کنگ فو کار می کند، ادامه داد: قبل از اینکه وارد ورزش کنگ فو شوم به کشتی بسیار علاقه داشتم اما به دلیل رفتارهای مربی از ادامه دادن در ورزش کشتی صرف نظر کردم وبا مشاهده کلاس منظم و اخلاق خوب محمد حدادیان مربی کنگ فو وارد این رشته ورزشی شدم.
مرادی با اشاره به اینکه در سال ۸۹ مربی گری درجه ۳ کنگ فو و داوری را کسب کرده است، افزود: ۱۲ مقام کشوری، ۸ مقام استانی دارم و در مسابقات کاراته نیز مقام سوم کشوری را کسب نمودم و مربی گری دفاع شخصی را نیز دارم و در حال حاضر عضو تیم ملی کنگ فو آزاد هستم و ۲۵ فروردین عازم مسابقات کاپ آزاد اورپا در گرجستان هستیم.

وی ضمن تشکر از سرگرد لطیفی فرمانده سپاه ناحیه ایجرود با بیان اینکه با قرار گرفتن پایگاه های بسیج در اختیار کنگ فو کاران برای تمرین نوجوانان و جوانان توانسته اند مقام و مدال های رنگا رنگ کسب کنند، ادامه داد: به امید اینکه روزی کنگ فو ایجرود پیشرفت کند تمام تلاش خود را به کار خواهم بست.
پدیده کنگ فوی ایجرودی با بیان اینکه حمایت مسئولین برای پیشرفت نوجوانان و جوانان این مرز و بوم لازم و ضروری است، بیان کرد: از مسئولین بخاطر همه حمایت ها و پشتیبانی از ورزش کنگ فوی ایجرود تشکر می کنم چرا که مسئولین با حمایت بیش از پیش از ورزشکاران موفقیت آن ها دو چندان خواهد شد.

مرادی با اشاره به اینکه جوانان ما با این همه هجمه رسانه ای مواجه هستند و با ورزش می توانند تمام توان خود را برای آینده روشن به کار گیرند، تصریح کرد:ماهواره و گوشی های اندروید و شبکه های فارسی زبان برای مسدود کردن توانایی فکری و جسمی ما ساخته شده است و این در حالی است که بیگانگان اجازه پخش آن فیلم ها را در کشور خود نمی دهند، و با این کار پیشرفت در کارها و اهداف را از ما می گیرند و این در حالی است که به جای زمانی که برای این برنامه ها تلف می شود به ورزش روی آوریم نه تنها از جسم سالم بلکه از قدرت تفکری پویا و سالم تری برخوردار خواهیم شد.

انتهای پیام/

 

 • بهمن مرادی - اردیبهشت ۳, ۱۳۹۵ در ۴:۱۰ ب.ظ

  سلام خانم نظری تشکر از لطفتون .بسیار عالی بود.
  کاش از آقای احمدی هم یه تشکر میکردید تو خبر. بازم ممنون

  • ijrod-admin - اردیبهشت ۶, ۱۳۹۵ در ۱۲:۵۱ ب.ظ

   سلام و ممنون از اینکه ایجرود خبر را دنبال میکنید.

 • somaye - اردیبهشت ۷, ۱۳۹۵ در ۸:۲۳ ق.ظ

  امام خمینی:

  من در اینجا به جوانان عزیز کشورمان، به این سرمایه‏ ها و ذخیره‏های عظیم الهی و به این گلهای معطر و نوشکفته جهان اسلام، سفارش می‏کنم که قدر و قیمت لحظات شیرین زندگی خود را بدانید؛ و خودتان را برای یک مبارزه علمی و عملی بزرگ تا رسیدن به اهداف عالی انقلاب اسلامی آماده کنید. صحیفه امام، ج ۲۱

 • somaye - اردیبهشت ۷, ۱۳۹۵ در ۸:۲۶ ق.ظ

  آقای مرادی محترم
  موفق و سربلند باشید

 • BennyTax - شهریور ۳۰, ۱۳۹۶ در ۴:۵۷ ق.ظ

  home

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست